• Dostawa i cennik

Dostawa kurierem Inpost z przedpłatą - 12,99 zł

Wybierając tę formę dostawy, wymagane jest dokonanie przedpłaty tj. zapłaty za zamówienie, po zaksięgowaniu której, paczka zostanie nadana kurierem InPost. Czas realizacji w tym przypadku to 1-2 dni robocze.

Dostawa kurierem Inpost za pobraniem - 16,99 zł

Ta forma dostawy, umożliwia dokonanie płatności przy odbiorze przesyłki. Płatność dokonywana jest u kuriera InPost.

Dostawa do paczkomatu Inpost - 8,99 zł

Wybierając tę formę dostawy, mogą Państwo liczyć na szybki czas realizacji zamówienia. Przesyłka w tym przypadku, umieszczona zostaje w wybranym przez zamawiającego paczkomacie InPost. Gdy paczka zostanie umieszczona w skrytce, zamawiający otrzymuje informację SMS z kodem, pozwalającym na jej otwarcie. W momencie gdy paczka nie zostanie odebrana w wyznaczonym terminie, przez 3 dni czeka na odbiór w paczkomacie, po czym na 7 dni trafia do najbliższego punktu InPost. Po tym czasie wraca do nadawcy.

Dostawa kurierem DPD z przedpłatą - 12,99 zł

Ta forma dostawy, wymaga dokonania przedpłaty tj. zapłaty za zamówienie. Po zaksięgowaniu odpowiedniej kwoty, przesyłka nadana zostanie kurierem DPD, na następny dzień roboczy. Czas realizacji w tym przypadku to 1-2 dni robocze.

Dostawa kurierem DPD za pobraniem - 16,99 zł

Ta forma dostawy obliguje do dokonania zapłaty przy odbiorze przesyłki, bezpośrednio u kuriera DPD.

Dostawa do punktu DPD Pickup - 12,99 zł

W przypadku tej formy dostawy, mogą Państwo liczyć na sprawny czas realizacji zamówienia. Przesyłka umieszczona zostaje w wybranym przez zamawiającego punkcie odbioru DPD Pickup. Paczka oczekuje na odbiór do 7 dni roboczych, po czym zostaje odesłana do nadawcy.


Dostawa kurier gabarytowy - od 149,99 zł